top of page
filibe rulman tabela görüntüsü

                                              28 YILLIK TECRÜBE...

"Uzun yolculuklar, tek bir adımla başlar" anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin bu yolculukta bizimle çalışması ümidiyle...

Hakkımızda

Değerli müşterilerimiz,   Filibe Rulman Bursa/Niltim'de Muhsin Akarsu tarafından kurulmuştur. Firmamız, makine sektöründe birçok ürünü yerli ve yabancı kullanıcılara tedarik etmeyi hedef edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana her türlü ürünün ithalat ve ihracat dağıtımını yaparak, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Geniş yelpazeli ürün stoğumuz ile kaliteli, hızlı bir şekilde müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve talebine karşılık vermeyi amaçlıyoruz. Şirketin kurucusu 1994 yılından itibaren olan iş tecrübesi ile sektörde uzman olup, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına verimli çözümlerle destek vermektedir. Tüm ürünlerimiz dünya standartlarındadır ve uzmanlar tarafından onaylanmıştır. Firmamız ürün kalitesine, marka değerine ve hızlı, güvenilir sevkiyata büyük önem vermektedir.

Filibe Rulman redüktör motor
Misyon
Filibe rulman çalışanı

Misyon

Filibe Rulman olarak müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak, kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde ürün tedariğini en doğru yoldan gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Vizyon

Sektörde öncü ve örnek gösterilen, Türkiyenin en değerli, yurt dışı pazarlarında en çok tercih edilen rulman, redüktor motor ve  güç aktarım ürünlerinin tedariğini sağlayan firmalardan biri olmak.

Vizyon
bottom of page